MAİL LİSTEMİZE KATILIN

Bizi sosyal medyada
#TPD_Kongreleri
ile takip edebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER

Sempozyum Tarihi ve Yeri
Türkiye Psikiyatri Derneği 22. Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu, 11 – 14 Nisan 2018 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort Hotel - Belek / Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Sempozyum Merkezi 
Susesi Luxury Resort Hotel
İskele Mevkii 07450 - Belek Antalya
Tel:  +90 (242) 710 24 00
Fax: +90 (242) 715 33 99
www.susesihotel.com

Sempozyum Dili 
Sempozyumun resmi dili Türkçe' dir.

Kayıt Ücretleri 
Sempozyum kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak sempozyum öncesinde ve sempozyum sırasında yapılabilecektir. Dernek üyelerine özel ücretlerden yararlanabilmek için dernek aidat borcunun olmaması gerekmektedir. Dernek borcunuzu ödemek ya da yeni üye olmak için sempozyum öncesinde dernek şubeleri ile irtibata geçebilir ya da sempozyum sırasında dernek standına müracaat edebilirsiniz.

Otel Rezervasyonları 
Otel rezervasyonları, otelin müsaitlik durumuna göre sempozyum öncesinde 10 Nisan 2018 tarihine kadar alınacaktır. Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir.

İptal ve İade Koşulları 
Kayıt ve konaklama iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Kayıt ve Danışma Masası 
Kayıt ve danışma masaları Susesi Luxury Resort Hotel’de 11 Nisan 2018 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı 
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı 
Sempozyum boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini sempozyum merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm sempozyum boyunca açık olacaktır. Detaylı bilgiler için kongre@burkon.com adresine başvurabilirsiniz.

Davet Mektubu 
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan sempozyum katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Kurslar 
Sempozyum çerçevesinde, Türkiye Psikiyatri Derneği tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs kayıt, konu ve konuşmacıları ile detaylı bilgiler; duyurular ve internet sitesi aracılığı ile katılımcılara duyurulacaktır.

Katılım Belgesi 
Katılım belgeleri sempozyum bitiminde Susesi Luxury Resort Hotel’de bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Sempozyum sırasında sertifikasını alamayan katılımcıların sertifikaları proje2@burkon.com adresine yazılı başvuruları ile PDF formatında sempozyum sonrasında da gönderilebilecektir. Sempozyum sonrasında basılı sertifika gönderimi taleplerinizi proje2@burkon.com adresine iletebilirsiniz.

Türkiye Psikiyatri Derneği Web Sitesi 
Derneğimizin web sayfasına www.psikiyatri.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Bakanlık bildirimi süresi aşana kadar sponsorluğu olmayan konuşmacıların sadece kayıt ücretleri alınmayacaktır (Konaklama desteği sağlanmayacaktır.)